Hírek

Válasszon nyelvet

Szövetségünk budapesti székhelyére asszisztens, titkárságvezető munkakör betöltésére új munkatársat keresünk

Feladatok:

  • általános adminisztrációs, ügyintézési és számlakezelési feladatok;
  • kapcsolattartás a könyveléssel és a munkaüggyel;
  • levelezés, telefonok kezelése;
  • az ügyvezető és az iroda munkájának adminisztratív támogatása;
  • kapcsolattartás a tagsággal, szakosztályi ülések megszervezése;
  • statisztika, jogszabálylista, tagnévsor aktualizálása;
  • sajtófigyelés;
  • szövetségi szolgáltatások zökkenőmentes biztosításának támogatása.

Elvárások: legalább középfokú végzettség; minimum 1 éves adminisztrációs területen szerzett tapasztalat; pontos, precíz, önálló munkavégzés; kiváló tárgyaló- és kapcsolatteremtő készség; gyakorlott felhasználói számítógépes ismeretek (irodai szoftverek, Internet).

Az ideális jelölt elkötelezett a környezetvédelem tekintetében. Hulladékgazdálkodás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Fizetés és fizetésen felüli juttatások megegyezés szerint.

Jelentkezési határidő: 2021. november 14.

A munkakezdés tervezett időpontja: november vége